LEMIESZE DO MASZYN - LEMIESZE PRODUKCJA

Lemiesze do maszyn

W naszej rozbudowanej ofercie, w której posiadamy wiele części znajdują się lemiesze do różnych urządzeń i do różnych zadań. Posiadamy m.in. lemiesze do maszyn budowlanych i drogowych, takich jak kruszarki, mieszarki, ładowarki, a także lemiesze do koparek. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Oferujemy bardzo szeroki zakres elementów urabiających, dedykowanych do wielu typów i rodzajów maszyn wykorzystywanych na budowie i przemyśle ciężkim. Nasze lemiesze wykorzystane zostały jako zaopatrzenie pojazdów przystosowanych do robót budowlanych i zadań specjalnych. Wykorzystywane są do pojazdów najbardziej znanych światowych producentów: Volvo, Cat, Hyundai, Atlas, ICB, Kamatsu oraz wielu, wielu innych. A także produkujemy lemiesze wykorzystywane do maszyn pojazdów, rolniczych, recyklingowych, a także dla przemysłu ciężkiego oraz górniczego. Dlatego też świadczymy usługi indywidualne dla wymagających klientów posiadających nietypowe, niekonwencjonalne, a także mało spotykane urządzenia i maszyny.

lemiesze do maszyn

Lemiesze produkcja

Jesteśmy firmą, która posiada długoletnie doświadczenie na rynku polskim, jak i europejskim. W rzeczywistości zaufało nam już wielu światowej klasy producentów i firm wykonujących swoje zadania za pomocą ciężkiego i nietypowego sprzętu. Nasi pracownicy, to doskonale wyszkolona i doświadczona kadra, która odpowie na każde pytania potencjalnych klientów. Nasza firma zdobywała doświadczenie współpracując z międzynarodowymi kontrahentami, którzy realizowali duże inwestycje. A także od dłuższego czasu działamy z wiodącymi polskimi kontrahentami, którzy mają olbrzymie doświadczenie w realizacji inwestycji drogowych i recyklingowych.

Zapraszamy Państwa do współpracy i do kontaktu z naszym zespołem. Realizujemy zlecone nam zamówienia w możliwie jak najkrótszym czasie i z jak największą dbałością o klienta. Dlatego zachęcamy Państwa do niezwłocznego kontaktu i wyboru produktów z naszej szerokiej oferty.

Zobacz także: